עדכון 11 ביולי 2020

בעקבות מצב התחלואה בעיר הרצליה ומתוך כוונה לעצור את שרשרת מעגלי ההדבקה והיקפי הבידוד, ההולכים וגדלים, החליטו הנהלת עיריית הרצליה בשיתוף הנהלת בני הרצליה והנהגת ההורים העירונית לסיים את פעילות החוגים, המחנות והקייטנות בבני הרצליה החל מיום ראשון הקרוב 12.7.2020,
כלל פעילויות הספורט יופסקו עד להודעה חדשה בכדי לצמצם ככל האפשר ייתכנות הדבקה בין המערכת הבלתי פורמאלית ובין בית הספר של החופש הגדול. לאור האמור :
א. הפעילות הפיזית תיפסק, אך תישמר שגרת אימונים וירטואלית (למשל: בזום), מעתה ועד ליום חמישי 16.7.2020, כולל, בארבעה ענפים הישגיים בלבד: שיט, טניס, שחיה ואומניות לחימה.
אנו מודים לכל השותפים למפעלי הספורט על ההבנה ושיתוף הפעולה למען המטרה של צמצום אפשרויות ההדבקה בקורונה.

עדכון 8 ביולי 2020
בהמשך להחלטת עיריית הרצליה מאתמול בערב, התבקשנו לסיים את פעילות החוגים עקב מצב התחלואה עד ליום א' הקרוב. נבהיר שפעילות החוגים של בני הרצליה היום (יום רביעי 8.7) ומחר (יום חמישי 9.7) תתקיים ללא שינוי. ערעורים לגבי מספר ענפים נבחנים למול הנחיות משרד הבריאות והנחיות העירייה . על מנת למנוע ספק מיום א ' 12.7.2020 כל הפעילויות מופסקות.
 
עדכון 1 ביוני 2020
שמחים על פתיחת החוגים בהתאם להנחיות משרד התרבות והספורט ובאישור עיריית הרצליה ומחלקת הבריאות. אנו עומדים לפי תנאי התו הסגול ומאחלים לכל הספורטאים שלנו חזרה נעימה ומהירה לשגרת פעילות.
 
עדכון 21 במאי 2020

עמותת הספורט בני הרצליה שמחה לבשר על חזרה צפויה לפעילות חוגי הספורט החל 1 ביוני בהתאם להנחיות משרד הבריאות והספורט וכפוף לעמידה בתו הסגול ובאישור סופי של עיריית הרצליה.
ספורטאים והורים יקרים, אנו מסתכלים קדימה במבט אופטימי ושמחים לפתוח בקרוב את פעילות החוגים שכל כך הייתה חסרה לספורטאים. הצוותים שלנו ערוכים לקבל אתכם לפי כל הנחיות משרד הבריאות. מחכים לכם ❤️
 
עדכון 6 במאי 2020
 
בחודש האחרון נערכה פעולה רבת היקף לזיכוי כלל עמיתי העמותה בגין התקופה שבה לא התקיימה פעילות
נבקשכם לוודא כי זוכיתם כהלכה. במידה ותזהו כי לא בוצע זיכוי כלל , זאת בשל כשלים מול חברות כרטיסי האשראי, נבקשכם לפנות אלינו בטופסי האונליין על מנת שנוכל לתת מענה מהיר ופרטני לכל הורה ולכל צורת תשלום. כל טופס נשלח להנהלת חשבונות ויאפשר לנו לקבל מבט מהיר על כרטיס הספורטאי ולזכות בהתאם.
 
טפסי אונליין
• טופס בדיקת זיכויים להורים ששילמו לחוגים בכרטיס אשראי – https://bit.ly/BHOCREDITCARD
• טופס בדיקת זיכויים להורים ששילמו לחוגים במזומן/שיקים – https://bit.ly/BHOCASH

נשמח שתפיצו את המייל הזה לכל ההורים.
תודה על שיתוף הפעולה.
 
נעבור את זה יחד!

עדכון 4 במאי 2020

אנחנו שמחים לבשר שעמותת בני הרצליה חוזרת לשגרת אימונים בהתאם להנחיות משרד הבריאות (בשלב זה חזרת פעילות הספורטאים התחרותיים) ובתיאום מלא עם עיריית הרצליה.
זהו הזדמנות גם לתת לכם מבט קצר על פעילות העמותה ב-50 הימים האחרונים:

ב 15.3 בעקבות התפרצות מגפת הקורונה, עמותת בני הרצליה נאלצה להפסיק בפתאומיות את פעילות האימונים בכל הענפים ובכל הגילאים.

כל 400 עובדי העמותה ובהם מיטב המאמנים המסורים , הוצאו לחופשה כפויה ומרביתם נמצאים בה גם כעת ללא כל וודאות לגבי מועד שובם.

בעמותה נשארו 4 אנשי מטה בלבד וב 50% משרה במטרה לספק מענה לכ 8000 המשפחות, ההורים ילדי העמותה ועובדיה. עומס הפניות על עובדים אלו היה בלתי סביר, אך בשל העדר כל הכנסות לעמותה בתקופה זו לא ניתן היה לתגברם בעובדים נוספים.

כמובטח, תשלום ההורים עבור מחצית חודש מרץ תוחזר בימי פעילות נוספים לילדים לאחר שנחזור לפעילות. התשלום שנגבה עבור חודש אפריל וימי הפעילות שהוחסרו בחודש מאי בהם לא התקיימה פעילות יוחזר במלואו בכל ערוצי התשלום המקובלים.

מרגע הפסקת הפעילות הועברו עידכונים בכל ערוצי התקשורת , ברשתות החברתיות ובאתר בני הרצליה.

מענה אישי בפייסבוק ובמייל ניתן לכל פונה על ידי עובדי הצוות המצומצם ואם חלו עיכובים במענה הרי שאלו אירעו בעקבות עומס פניות עצום.

בעמותת בני הרצליה פועלת מזה שנים רבות מערכת גביה ישנה, שאינה מאפשרת זיכויי אוטומטי עבור תקופת העדר פעילות ואנו נעשה הכל על מנת להחליפה בהקדם האפשרי במערכת סליקת תשלומים מתוחמת וחדשנית . על אף שמאמני בני הרצליה שהוצאו לחופשה כפויה ואשר משתכרים בשגרה במשכורות נמוכות במיוחד גילו מרביתם ככולם מחוייבות לשמירת קשר עם מרבית ילדי העמותה ולמרות מצבם הכלכלי ועתידם הלוט בערפל יצרו בהתנדבות מלאה וללא כל תמורה :

– מעל 100 סרטוני פעילות בענפים השונים
– מעל 30 אתגרי משחק עם הספורטאים
– מעל 50 שיחות זום לקבוצות
– מעל ל 100 שעות של התנדבות בפרויקטים של אגף הרווחה (חלוקת סלי מזון, חלוקת פרח לניצול, שוברים לחג ועוד).
– מעל 10 הופעות בפני בתי אבות ברחבי העיר.
– התארגנות והופעות בצוותים ל- 10 מוקדים ביום העצמאות עבור תושבי העיר
– נוצרו שידורים חיים של הופעות ואירועים בפני הקבוצות.
– שמירת קשר שבועי עם הקבוצות בווצאפים.
– מעל ל 100 פוסטים עלו ברשתות החברתיות השונות בנושא פעילות ועדכונים (אינסטגרם, פייסבוק ויוטיוב).
– סרטונים מקצועיים הוכנו ועלו לערוץ הבידוד של העירייה לטובת כלל התושבים.
– מערכי כושר ואירובי הועלו לרשת לשידור חי לטובת הספורטאים שלנו ותושבי העיר כחלק מחוברת הפעילות הדיגטלית של אגף תנו״ס והדוברות.

פעילותם זו נעשתה באהבה גדולה, ללא כל תמורה תוך ניסיון להגיע לכלל ילדי העמותה ולשמר עימם קשר חם אוהב ומתמשך . בימים אלו כשניצני החזרה לשגרה נראים באופק נעשה הכל על מנת לחזור ולתת מענה מקצועי ומסור לכלל הספורטאים בעיר בכל הענפים ובכל הגילאים ונמשיך יחדיו לקדם את חזון וייעוד העמותה לחינוך בני ובנות הרצליה לספורט ערכים ואורח חיים בריא.

הנהלת בני הרצליה

עדכון 13 באפריל 2020 
הורים יקרים שלום רב,
בהמשך לפניות רבות שאנו מקבלים בנוגע לחיובים אשר יורדים בכרטיס האשראי בחודש אפריל ברצוננו להבהיר את המצב.
התשלום אשר יורד בחודש אפריל מכרטיס האשראי מחולק לשתי קבוצות:
1- הורים אשר שילמו מראש (תשלום ספטמבר ירד בחודש ספטמבר)
2- הורים שנרשמו במהלך ספטמבר והחיוב הראשון ירד באוקטובר.

בגלל שהתשלום מחולק ל-2 קבוצות משלמים אנחנו חייבים לבדוק פרטנית כל תשלום ולראות האם מגיע זיכוי בגין חודש אפריל.
בעקבות משבר הקורונה והמעבר לעבודה בצוות חיוני הבדיקה והזיכוי הפרטני לוקחים זמן, אנו מבקשים קצת סבלנות והנושא יסתדר.
חשוב לנו להבהיר שכל מי שנגבה ממנו חיוב אפריל (הקבוצה הראשונה) יקבל זיכוי לכרטיס האשראי
ההורים אשר שילמו את התשלום הראשון באוקטובר משלמים על החודש הקודם (מרץ) ולא על החודש הקרוב על כן תשלום אפריל הינו בגין חודש מרץ .
.
בנוגע לזיכוי מחצית חודש מרץ- בעקבות מורכבות הנושא הוחלט שהנושא יטופל בהחלטה עירונית לאחר החזרה לשגרה כאשר מנגנון ההחזר טרם נקבע.
ההחלטה תהיה משותפת לכל התאגידים העירוניים, האם הפיצוי יהיה באימונים שהוחסרו או תשלום. בכל מקרה אין כוונה לגבות תשלום ללא תמורה

חג שמח, חזרה מהירה לשגרה והרבה בריאות

עדכון 27 במרץ 2020 | למנויי מרכז הספורט אפולוניה בלבד

מנויים יקרים שלום רב,
אנו מקווים שכולכם בקו הבריאות ואתם מצליחים להתגבר על הקשיים בתקופה המורכבת הזו, ככל שניתן.
בהמשך להודעות והנחיות משרד הבריאות, הופסקה כידוע הפעילות במרכז הקהילתי "אפולוניה", והמרכז לרבות בריכת השחייה נסגרו מתאריך 15.03.20 בנסיבות אלו של כוח עליון, כל המנויים מוקפאים בשלב זה ועם החזרה לשגרה תוארך תקופת המנוי למשך תקופת ההקפאה. אנו מאחלים בריאות טובה וחזרה מהירה לשגרה.
בני הרצליה – מרכז קהילתי אפולוניה

עדכון 22 במרץ 2020
הורים יקרים
בני הרצליה עובדים כרגע במתכונת מצומצמת ע"פ הנחיות משרד הבריאות.
בשל כך חל עיכוב בזיכויי כרטיסי האשראי. אנו מבטיחים לכם שבמהלך החודשיים הקרובים כרטיסכם יזוכה עבור פעילויות הקייטנה ופעילות חודש אפריל. מעט סבלנות הנושא בטיפול מול חברות האשראי.
גם אם ירד לכם תשלום תזוכו בו תודה על ההבנה ובריאות לכולם.

עדכון 17 במרץ 2020
תושבים יקרים,
בעקבות המצב השורר בארץ וההנחיה לבטל את כל פעילויות הפנאי כהחלטה ארצית ולא עירונית, אנו נאלצים להפסיק את כל פעילויות בני הרצליה. גם בתקופה קשה זו, נעשה את הנדרש במטרה למצוא את הדרך לנהוג בהגינות מלאה מול כל לקוחותינו. כרגע וכל עוד לא נעדכן אחרת, לא יגבה כל תשלום בגין חודש אפריל 2020 ו/ או קייטנות פסח. לגבי זיכוי מחצית חודש מרץ 2020 – נקבל את ההחלטות יחד עם הגורמים המוסמכים, ונעדכן אתכם בהקדם.

נגישות
הרשמה לחוגים
X
ענפי הספורט