בני הרצליה, הסיפור שלנו…

תיאור הארגון
עמותת בני הרצליה הוקמה במטרה לעודד ולקדם את פעילות הספורט בקרב ילדים נוער ובוגרים בעיר וחרטה על דגלה לקדם את העיסוק בספורט בעיר הרצליה כדרך חיים.

העמותה מפעילה בתי ספר למקצועות הספורט הקבוצתיים כמו כדורסל, כדורגל, כדוריד וכדורעף ובתי ספר למקצועות הספורט האישיים בענפי הטניס, הג'ודו, שחייה, קפוארה, אגרוף תיאלנדי, אייקידו, פריסבי, בדמינטון, קרב מגע, טניס שולחן, התעמלות, השייט והגלישה, מחול ועוד. בהמשך ההתבגרות של החניכים והתפתחותם בענפים השונים מפעילה העמותה קבוצות במסגרות התחרותיות בליגות השונות. עמותת בני הרצליה מפעילה את מועדוני הספורט הבית ספריים במסגרת החינוך הפורמלי ובמסגרות ומפעלי ספורט נוספים, כולל שותפות ותמיכה לפעילות ספורט עממי במסגרת מחלקת הספורט העירונית. עמותת בני הרצליה הינה אגודת ספורט הפועלת בתחום החינוך הבלתי פורמלי ועל ידי כך מוסיפה ומעשירה בנוסף על שעות החינוך של ילדי הרצליה.

בבני הרצליה פעילים למעלה מ12,000 חניכים במסגרת פעילות בתי הספר למקצועות הספורט ובמסגרת הספורט התחרותי, ליגות וגביע. החזון היעוד והערכים המציגים את אופיה של העמותה הם השאיפה למצוינות והישגיות בספורט תוך חינוך לערכי ההגינות ועיצוב הספורטאי כאדם, למען חברה איכותית ושואפת להעניק לכל ילדי הרצליה, הרוצים להיות פעילים במסגרת, הזדמנות שווה ותמיכה כלכלית בחלשים.

היסטוריה
עמותת "בני הרצליה" הוקמה ביוזמת ראש העיר-מר אלי לנדאו , נשיא בני הרצליה טל ברודי ומרדכי הוט ז"ל, מי שהיה חבר מועצת העיר ויו"ר ועדת תרבות, נוער וספורט, במטרה ליזום ולהקים עמותת ספורט עירונית, שתקדם את הספורט בהרצליה.ברוח זו, יזמו השלושה מפגש משותף של אישים מתחומי הספורט, החינוך והחברה, על מנת לדון בנושא ובדרכים לקידומו. זה היה הצעד הראשון שנעשה לכיוון הקמתה ."של העמותה, שתיקרא לימים "עמותת בני הרצליה". המפגש הראשון הוליך למפגשים פוריים נוספים, בהשתתפות מיטב אנשי החינוך והספורט, ומתוך הדינמיקה שנוצרה נולד התהליך שהוביל להקמת העמותה.

הפעילות הסדירה החלה בשנת 1985 עם הקמתו של ביה"ס לכדורסל בראשותו של טל ברודי, שבו נטלו חלק כ-400 ילדים. ענף נוסף שהחל לפעול באותם ימים בסיוע של הורים מתנדבים, היה ענף השחייה, שבמסגרתו פעלו כ 50 ילדים. במשך השנים הלכה פעילות העמותה והתרחבה, ענפי ספורט נוספים נפתחו והתפתחו, פעילויות רבות ומגוונות בתחומי החינוך המשלים תרבות הפנאי והספורט.

כיום, מקיף מגוון הפעילויות של עמותת "בני הרצליה", הפועלת בשיתוף פעולה מלא עם המחלקה לתרבות לנוער ולספורט בעיריית הרצליה, אלפי ילדים, בני נוער, מבוגרים ואוכלוסיות מיוחדות ברחבי העיר.

חברי דירקטוריון

רשימת חברי הדירקטוריון של בני הרצליה

עופר לוי

יו"ר בני הרצליה

שירי רפפורט

אורן אריאלי

איבון בן צור

ג'אן צורי

טל בורשטיין

יונתן יעקובוביץ

יריב פישר

עו"ד משה בנדת

עו"ד עידית הראל

רינה זאבי

שם טוב אהרלה

הנהלת בני הרצליה - בעלי תפקידים

ארז רבן

מנכ"ל

אודי אלוני עו"ד

עורך דין

אודליה ויגדור

מנהלת משאבי אנוש

אפי נדיב

מנהל שיווק ופרסום

יפה צנעני

מנהלת לשכת מנכ"ל

דורית גולדשטיין

מנהלת כספים

רויטל ירושלמי

חשבת שכר

בת אל אוחנה

מנהלת חשבונות
נגישות
הרשמה לחוגים
X
ענפי הספורט