מידע

פתיחת שנת פעילות ענף הכדוריד

ענף הכדוריד של בני הרצליה: הוא מהמובילים בישראל, ועל בסיס קבוע קוטפות הקבוצות המתחרות את גביעי המדינה והמקומות הראשונים באליפויות השונות.

קבוצות הבוגרים והנשים של בני הרצליה: בכדוריד מורכבות משחקנים/ות פרי מחלקת הנוער וביה"ס לכדוריד גם בנבחרות הלאומיות יש ייצוג מכובד של שחקני ושחקניות בני הרצליה.

בבית ספר לכדוריד:  שמים דגש על לימוד ותרגול יסודות המשחק בשילוב מיומנויות גופניות מגוונות כגון: יכולת אתלטית, מרכבי כח, קואורדינציה ועוד. הפעילות בבית הספר לכדוריד מחזקת את הביטחון והדימוי העצמי, המשמעת, יכולת הלמידה ומקנה את הבסיס לערכי המשחק הקבוצתי ועבודת הצוות.

קבוצת מצוינות: שחקנים ושחקניות מצטיינות  הנבחרים מבין שחקני בית ספר לכדוריד אשר זוכים לאימון שבועי נוסף. השחקנים המתאימים מקרב הקבוצה משחקים במסגרת הליגה של איגוד הכדוריד.

 מחלקת הנוער- קבוצות הליגה: מיועדת לתלמידי חטיבות הביניים והתיכון, מכיתה ז'. כאשר ישנן שתי קבוצות תחרותיות, האחת במסגרת כיתת הספורט ההישגית בחט"ב הנגיד והשנייה במסגרת בני הרצליה ופתוחה לכלל התלמידים. קבוצות הנערים והנערות של המועדון נמצאות בצמרת הליגה וקבוצת הנוער משחקת בליגה העלית.

 

 לפרטים והרשמה:
משרדי בני הרצליה רחוב רש"י 24 אולם היובל הרצליה 09-9506673

ביה"ס לכדוריד, כיתות א'-ו': בני הרצליה 09-9771061

ליגות כדוריד, מכיתה ז' ומעלה: נורית כהן 050-5410415